KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13316247
*
nr 1331 6247
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Kvinna, kopia efter Tizian. Signerad, Olja på duk, 80x63cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.000 kr
Sista tid för bud online:
måndag 1 juni 2020
kl 19:18:51
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
27/5 11:24:46
1
1.000 kr
27/5 12:27:57
2
1.100 kr
27/5 12:40:11
1
1.300 kr
27/5 21:18:32
3
1.300 kr
27/5 21:18:32
1
1.300 kr (Budbetjänt)
28/5 20:52:07
4
1.900 kr
29/5 17:13:57
5
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: kvinna olja olja på duk oljemålning oljemålningar tizian
-
2078 Akryl
Agneta Von Koskull. Signerad, daterad 1989. Akryl ..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 20:44
-
2042 Akvarell
+ oljemålning, 2 st, Mary Norberg, stilleben. Sign..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 18:53
-
4021 Bricka
Bemålad, 1800-tal, 60x46 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:11
-
2004 Oljemålning
Ada Otema (1910-1996), Sverige. Komposition. Signe..//
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 19:55
-
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 19:11
-
3099 Oljemålning
Andrzej Szlagier (1913), Polen, "Warsaw by night"...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:49
*
Oljemålning
Läs om budbetjänten
nr 1331 6247
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Kvinna, kopia efter Tizian. Signerad, Olja på duk, 80x63cm
Utrop: | 2.000 kr |
---|---|
Såld: | 2.000 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 1 juni 2020 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
27/5 11:24:46 | 1 | 1.000 kr |
27/5 12:27:57 | 2 | 1.100 kr |
27/5 12:40:11 | 1 | 1.300 kr |
27/5 21:18:32 | 3 | 1.300 kr |
27/5 21:18:32 | 1 | 1.300 kr (Budbetjänt) |
28/5 20:52:07 | 4 | 1.900 kr |
29/5 17:13:57 | 5 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: kvinna olja olja på duk oljemålning oljemålningar tizian
-
2078 Akryl
Agneta Von Koskull. Signerad, daterad 1989. Akryl ..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 20:44 -
2042 Akvarell
+ oljemålning, 2 st, Mary Norberg, stilleben. Sign..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 18:53 -
4021 Bricka
Bemålad, 1800-tal, 60x46 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:11
-
2004 Oljemålning
Ada Otema (1910-1996), Sverige. Komposition. Signe..//
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 19:55 -
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 19:11 -
3099 Oljemålning
Andrzej Szlagier (1913), Polen, "Warsaw by night"...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:49